Сторінка довіри



ПАМ’ЯТКА «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

               ‼️STOP БУЛІНГ‼️ Кожен має поважати один одного     

Що таке булінг? Яким він буває та як спробувати його позбутися?



Пам'ятка для учнів з метою запобігання правопорушень

Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності. Конституція України. Стаття 68.

Пам’ятай: За здійснення правопорушення обов’язково настає індивідуальна (особиста) відповідальність. Це, так би мовити, встановлена державою “плата” правопорушника за ті негативні наслідки, шкоду, спричинені його поведінкою.

 

Відповідальність, як і правопорушення, є кількох видів.

 

 1. Дисциплінарна відповідальність: не виконано завдання, порушено дисципліну, допущено спізнення на роботу. Можливі – запис у щоденнику, оголошення догани, звільнення з роботи.

 

2. Адміністративна відповідальність: порушення Правил доро-жнього руху, не сплачується проїзд в транспорті; людина розпиває алкогольні напої у громадських місцях, голосно лає інших, викорис-товуючи нецензурні слова; чіпляється до людей, заважаючи їм своєю поведінкою; туристи розпалюють багаття в лісі в заборонених місцях.

 

На порушників накладаються штрафи, можливе офіційне попередження, позбавлення спеціальних прав, адміністративний арешт на 15 діб. Відповідальність наступає з 16 років або відповідають батьки.

 

 1. Цивільно-правова відповідальність: коли порушення завдає особі чи установі, організації, державі, школі матеріальної шкоди. Цивільна відповідальність залежить від віку порушника (якщо йому менше 15років, то шкоду компенсуватимуть батьки).

 

 2. Кримінальна відповідальність: за найнебезпечніші правопорушення (вбивство, завдання людині тілесних ушкоджень, крадіжку, хуліганство, тощо). Такі правопорушення мають найтяжчі наслідки, тож і відповідальність буде суворішою. Їй підлягають особи з 16 років, а за деякі злочини – навіть із 14 років.

 

Р.S.  А головне, діти, не допускайте ніяких правопорушень навіть якщо вам 6, 7, 8 – 13 років. Це може увійти в звичку, і в 14 років вже буде пізно отямитись. Перш ніж розбити шибку, подумай, чи вистачить у твого батька грошей на нову; перш ніж когось образити, постав себе на його місце (як, приємно?); перш ніж відповісти грубістю на грубість – порахуй до 10 і заспокойся; перш ніж залізти у чужу кишеню – озирнись, за тобою стежить... твоя совість ...

Кримінальна відповідальність неповнолітніх | Про суд

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ДО І ПІСЛЯ 18 РОКІВ | УСЕ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ПІДЛІТКІВ


Шановні учні. 

У житті кожного іноді виникають проблеми, вирішити які наодинці важко. Ви можете розраховувати на нашу підтримку, компетентну консультацію та практичну допомогу.
(0979169505)
ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ
Всеукраїнська дитяча лінія "Телефон довіри" - 0 800 500 21 80
Національна "гаряча лінія" по запобіганню торгівлі людьми - 0 800 500 22 50

Національна "гаряча лінія" з питань насильства та захисту прав дітей - 0 800 500 33 50

Цілодобовий телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім`ї - 044 451 5451


"БУЛІНГSTOPSТУТ"


Булінг (насилля в шкільному середовищі) 

ми всі можемо допомогти це зупинити!!!



Наші вчителі про булінг


ПАМ’ЯТКА ДЛЯ УЧНІВ ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ КІБЕРБУЛІНГУ

Аби уникнути ситуацій, де ви можете стати жертвою кібербулінгу, потрібно дотримуватись наступних настанов:

  • Висловлюй у мережі лише ті думки, які міг би сказати, дивлячись в очі співрозмовнику.
  • Не вкидай негатив у кіберпростір.
  • Підтримуй власну позитивну онлайн-репутацію.
  • Не розповідай особисту інформацію незнайомцям. Відомості про тебе на сторінці в соцмережі зроби в налаштуваннях видимими лише для родичів та близьких друзів.
  • Проігноруй одиничний випадок кібербулінгу – за таких умов кривдник, найімовірніше, втратить інтерес до тебе.
  • Негайно звертайся про допомогу до дорослих, якщо випадки кібербулінгу мали місце вже кілька разів.
  • Заблокуй електронні адреси, з яких тобі надійшли повідомлення негативного змісту, або попроси про це дорослого.
  • Не реагуй у колективних чатах на коментарі так званих тролів. Розпалювати провокації в мережі – це найчастіше робота, за яку такі люди отримують гроші.
  • Жартуй у мережі обережно, адже веселий, на твою думку, жарт комусь може видатися зовсім не смішним або навіть образливим. Відтак наслідки можуть бути непередбачуваними. Найчастіше, саме невдалий жарт є приводом для кібербулінгу.
  • Ніколи не вдавайся до цькування чи приниження інших осіб. Будь-яку конфліктну ситуацію необхідно намагатися розв’язати за допомогою спокійного діалогу.
  • Надай підтримку жертві нападу, якщо ти випадково став свідком кібербулінгу.
  • Пам’ятай, що по інший бік екрана перебувають такі самі люди, як ти – зі своїми поглядами, реакціями та емоціями. Тож у будь-якому спілкуванні поводься толерантно, стримано, ввічливо, керуй своїми емоціями.

Немає коментарів:

Дописати коментар

  БІЛЬШЕ   ПРО НМТ 2024  ТУТ